אינטימיות לא עושים לבד: מעגל זוגות ותקשורת מקרבת 
שישה שבועות החל מה12.6.2023
תל אביב
אינטימיות לא עושים לבד: מעגל זוגות ותקשורת מקרבת 

6 מפגשים.

שישה שבועות החל מה12.6.2023

תל אביב

 

 

    1. אינטימיות לא עושים לבד: מעגל זוגות ותקשורת מקרבת 

הקורס הקרוב יתקיים בתל אביב בשיתוף עם "תקשורת מאפשרת" בהנחיית נועה דולב ורחלי זוהר. כל הפרטים והמידע בקישור הזה: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSey-Bpl0rRudu5TDQXiu4rNuDWbgeI9HnIXJbYNif8-aHDqnA/viewform

אפשר לבוא עם או בלי בני זוג. לא חייבים להיות בזוגיות כדי להשתתף. 

קיום זוגיות שיש בה אושר, תמיכה ושגשוג ביחד ולחוד היא לא דבר מובן מאליו. 

בתרבויות קדומות מקובל מאוד שחכמי הכפר ומעגלים נוספים תומכים בבני הזוג ברגעים קשים כמו גם ברגעים של חגיגה ושותפות באתגרי וחיי היום יום. 

כיום בשל המבנה החברתי כלכלי בו אנו חיים בתרבות המערבית זוגיות היא משהו שנחווה בנפרדות ממעגל חם ותומך. המבנה של זוג עם ילד.ים בתוך דירה הוא גם נעים ואינטימי וגם לפעמים בודד. לאורך זמן האינטימיות בין בני הזוג פוגשת אתגרים. מעגל תומך ואוהד עם כלים מקרבים יכול מאוד לעזור לצלוח אותם היטב ולהעשיר בפרספקטיבות תומכות. 

בקורב נלמד את שפת התקשורת המקרבת מהיסודות תוך כדי נגיעה בכל מפגש בתמות מעולם הזוגיות. נתרגל יישום  על מוקדי חיכוך ומקומות המבקשים התמרה בקשר שלכם. נעבוד על הפיכת קונפליקטים ותחומים יותר קשים למשאב להעמקה וקרבה מחודשת. ועל מינוף מה שכבר נפלא לעוד יותר משמח ומעשיר. 

נגדיר מטרות משותפות ונשתמש בכלים וידע מחקרי עכשווי בנושאי זוגיות, ובגישה ההקשרותית, בשילוב כלים של תקשורת מקרבת ליצירת קירוב בזוגיות. 

6 מפגשים.

6 מפגשים.

שישה שבועות החל מה12.6.2023

תל אביב

אני מעוניינ.ת לשמוע עוד